Balíček Habanero Mučíto extra pálivá 4 ks

Balíček Habanero Mučíto extra pálivá 4 ks

  • Druh:Chilli omáčky
  • Pálivost:

  • Číslo produktu:806
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:skladem
  • Cena s DPH:499 
ks

 

Cena původně 596,-
Ušetříte 16%

Habanero Mučíto extra pálivá
 

Extra pálivá znamená, že uvnitř lahvičky je ukryto opravdu něco extra..

Popis omáčky Habanero Mučíto extra pálivá: 

Habanero Mučíto extra pálivá je vhodná pro ty, kterým velmi pálivé chilli nedělá problém, ba naopak čím více pálí, tím lépe. Jestliže hledáte extra pálivost doplněnou o exotickou chuť domácích Habanero papriček, tak doporučujeme vyzkoušet. Základem Habanero Mučíto extra pálivé je meruňkové pyré, takže se jedná o sladkou ovocnou chilli omáčku.

Při neopatrném dávkování se může dostavit škytavka :-)

Tipy na použití:

Habanero Mučíto se výborně hodí do salátů, k marinování bílých mas. Velmi zajímavá je kombince s rybí pomazánkou, kdy omáčkou Habanero Mučíto již natřenou pomazánku buď jemně pokapeme nebo potřeme tenkou vrstvou.

Recepty s Habanero Mučíto:

Složení: Ovocné pyré (zahušťovadlo Guma guar), meruňkové pyré, třtinový cukr, Habanero papričky, kyselina citronová, konzervant sorban draselný
Objem: 4 x 100 ml
Minimální trvanlivost do: 21.6.2017
Šarže: L4D/16
Výrobce: Jiří Kosina
Země původu: Česká republika
Pálivost: Pálivost 557 tis. SHU je pouze oficiální nejvyšší naměřená hodnota v plodech Habanero Red Savina

Hledáte netradiční dárek? Zkuste Extrémní balíček pro muže, stylová červená krabička vyrobená na zakázku obsahuje originální chilli pochoutky.

Hodnocení zákazníků omáčky Habanero Mučíto na chilli fórum, druhé vlákno s hodnocením omáčky. 

Nevím, jestli jsem vám to někdy říkal, ale mám fakt rád pálivá jídla. Teď se mi do ruky dostal vzorek originální chilli omáčky od Seminka-chilli.cz (www.seminka-chilli.cz) vyrobené z nejpálivější papričky světa Trinidad Moruga Scorpion.
Omáčka se právem jmenuje MORUGA MUČÍTO!

Na první čuchnutí výrazná vůně papričky s ovocným podtextem a tušení, že to nebude jen tak. Při ochutnání delikatesní vyvá
žené aroma Scorpiona na rajčatovém základě. Překvapí vás sladká chuť, která v kombinaci s ovocným tónem příjemně dráždí vaše chuťové pohárky. Téměř okamžitě nastupuje základní pal, který ovšem postupně nabírá na tempu a ve svém vrcholu má slušné koule!
Omáčka není "dohnaná" žádným extraktem kapsaicinu a jak výrobce uvádí, není přesolená, překyselená a dozdobená sojovkami.
Pálivost v ústech vydrží poměrně dlouho, ale díky svému přírodnímu charakteru (bez extraktu) postupně přechází do lehké vibrace podpořené zbytkovou chutí papričky.

Pokud hledáte intenzivní chilli omáčku, která má decentní chuťový profil, byla vyrobena v Čechách a navíc z vlastní produkce pariček, vyzkoušejte MORUGA MUČÍTO http://www.seminka-chilli.cz/chilliseminka/eshop/14-1-Chilli-omacky/0/5/224-Omacka-Moruga-Mucito V prodeji by měla být co nevidět ;)

Novinka! Sušené nejpálivější chilli papričky Trinidad Scorpion Butch Taylor pouze v e-shopu seminka-chilli.cz!

Trinidad Scorpion Butch Taylor sušené papričky


Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý večer vespolek! Je čas na drobnou oslavu. Proč? Je nás tu už 35000 :-) Těší nás, že máme tolik spokojených zákazníků ;-) A pojďte už dál,…Dobrý večer vespolek! Je čas na drobnou oslavu. Proč? Je nás tu už 35000 :-) Těší nás, že máme tolik spokojených zákazníků ;-) A pojďte už dál, právě rozdáváme spousty dárků, klikněte zde >> http://bit.ly/2jjZD1F http://www.seminka-chilli.cz - nepálí, ale hřeje... Více infomací…

Dobrý večer vespolek! Máte už vybrané odrůdy papriček pro letošní pěstování? Že ne? Tak to pojďme společně napravit! V e-shopu…Dobrý večer vespolek! Máte už vybrané odrůdy papriček pro letošní pěstování? Že ne? Tak to pojďme společně napravit! V e-shopu www.seminka-chilli.cz využijete filtrování odrůd papriček dle pálivosti, barev, výnosnosti, vzrůstu, vhodného místa pro pěstování, země původu... nebo pošlete konkrétní dotaz na info@seminka-chilli.cz a navrhneme Vám optimální odrůdu. Jsme tu pro Vás! ;-) (foto: Jalapeno Farmers) http://www.seminka-chilli.cz/druhy-papricek/#tab=prop-100&av=1&ppp=120&os=0 Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek