Black Stinger

Black Stinger

 • Druh:Capsicum Chinenses
 • Semen v balení:10 ks
 • Původ:Neznámý
 • Pálivost:
 • Jednotek SHU:až 450 000 SHU
 • Doba zrání:120 dní
 • Barva plodu:Hnědá
 • Velikost plodu:4 x 5 cm
 • Tvar plodu:Kvadratický
 • Velikost rostliny:101 - 180 cm

 • Číslo produktu:20
 • Hlídací pes:Zapnout
 • Dostupnost:Není skladem
 • Cena s DPH:89 

Související produkty

Vybírejte z úzce souvisejících produktů k Black Stinger

Novinka! Sušené nejpálivější chilli papričky Trinidad Scorpion Butch Taylor pouze v e-shopu seminka-chilli.cz!

Trinidad Scorpion Butch Taylor sušené papričky

Popis plodu: Black Stinger papričky dosahují běžně 3 cm na šířku a 5 cm na délku. Lusky jsou výraznými prolisy typickými pro papričky Habanero. Slupka je komletně hladká. Ve spodní části je zakončená špičkou. Hnědé "černé" papričky obecně pěstitele velmi přitahují.

Popis rostliny: Black Habanero je cca 110 cm vysoká odrůda. Je velice houževnatá s velkými vejčitými až srdcovitými listy, které plně zakrývají plody i případný podrost. Vytváří silné a křehké stonky. Žlutozelené květy nasazuje celoročně. Jako všechny námi nabízené odrůdy i tato může růst a plodit neustále, dodáte-li ji podmínky, které má v létě.

Nároky na pěstování: : Rostlině poskytněte větší pěstební prostor, oceníte to vyššími výnosy této velmi chutné chilli papričky. Máte-li doma dostatek prostoru nebo zimní zahradu, doporučujeme tuto odrůdu k samostatnému celoročnímu pěstování v domácnosti. Velikost se dá zmenšit omezením kořenového balu. V zimně bude trpět nedostatkem světla, ovšem pokud nebudete přes zimu očekávat výnosy, zjara rostlinu zastřihnete, obrazí a druhou sezonu nasadí větší množství plodů a  o několik týdnů dříve. 

Možná využití: Svěží plody Black Stinger dokonale vylepší asijské polévky nebo různé zeleninové pokrmy. Pokud vám zůstanou nějaké plody do sychravého podzimu, tak si jejich pojídáním připomenete hřejivé slunečné léto a Nečas tak přečkáte daleko lépe. Hodí se též do omáček nebo pro výrobu chilli pasty. 

Není tahle chilli paprička pro Vás ta pravá? Nevadí! Vyberte si jinou podle mnoha paramertů ve speciálním filtru.

Výše zmíněné informace mají především orientační charakter. Berte na vědomí, že výsledky vašeho pěstování můžou dosáhnout jiných parametrů, jak v pozitivním tak negativním směru – budeme rádi, když se se svými zkušenostmi podělíte na našem internetovém fóru o pěstování chilli papriček: www.chilli-forum.cz - Galerie venkovního pěstování

Zajímavá nabídka

Nechce se Vám čekat až na konec pěstební sezóny? Vyzkoušejte čerstvé sušené papričky Habanero! Vynikají perfektní chutí a velmi příjemnou pálivostí.

Jsou pro Vás sušené papričky Habanero málo atraktivní? Pak je tedy sladká chilli omáčka Habanero Mučíto  tím pravým lákadlem pro Vaše mlsné chilli jazýčky. Doporučujeme meruňkovou chilli omáčku Habanero Mučíto z domácích čerstvých papriček.

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý večer vespolek! Máte už vybrané odrůdy papriček pro letošní pěstování? Že ne? Tak to pojďme společně napravit! V e-shopu…Dobrý večer vespolek! Máte už vybrané odrůdy papriček pro letošní pěstování? Že ne? Tak to pojďme společně napravit! V e-shopu www.seminka-chilli.cz využijete filtrování odrůd papriček dle pálivosti, barev, výnosnosti, vzrůstu, vhodného místa pro pěstování, země původu... nebo pošlete konkrétní dotaz na info@seminka-chilli.cz a navrhneme Vám optimální odrůdu. Jsme tu pro Vás! ;-) (foto: Jalapeno Farmers) http://www.seminka-chilli.cz/druhy-papricek/#tab=prop-100&av=1&ppp=120&os=0 Více infomací…

Dobrý den vespolek! Tohle všechno musí dolů, UF! http://www.seminka-chilli.cz - tohle fakt zahřeje...…Dobrý den vespolek! Tohle všechno musí dolů, UF! http://www.seminka-chilli.cz - tohle fakt zahřeje... Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek