Rašelinové tablety Jiffy

Rašelinové tablety Jiffy

 • Druh:Zahradnické potřeby pro pěstování chilli

 • Číslo produktu:600
 • Hlídací pes:Zapnout
 • Dostupnost:skladem
 • Cena s DPH:29 
ks

Související produkty

Vybírejte z úzce souvisejících produktů k Rašelinové tablety Jiffy

 

Rašelinové tablety Jiffy - 10 ks

Průměr: 30 mm

Počet kusů v balení: 10 ks 

Tablety JIFFY 7 přinášejí úspornou a snadnou manipulaci a skladování před jejich použitím.  Jedná se o systém pěstování sazenic bez zeminy a substrátů. Tablety JIFFY stačí namočit do vody a po nabotnání vytvářejí náhradu za klasickou zeminu v kontejnerech. Tablety Jiffy jsou vyrobeny z kvalitní sphagnové rašeliny obsahující minerály upravující jejich kyselost a živiny.

Jiffy 7 jsou vhodné pro klíčení semínek, nebo pro řízkování chilli paprik.

Jaké jsou výhody rašelinových tablet?

 • úspora prostoru před manipulací
 • rychlejší zakořenění díky vyváženému poměru vzduchu v tabletě
 • neosahují žádné škůdce, houby a plísně, není zapotřebí je sterilizovat!
 • snadná manipulace při sázení s následným rychlým zakořeněním rostlinek
 • dobré využití prostoru – na ploše 2,2 m2 lze pěstovat až 1000 ks sazenic
 • odstraňují nutnost časté závlahy a umožňují delší transport živin z důvodu vyšší sorbce vody

Jiffy mají pH 5,5 ± 0,5 a vodivost výluhu 1,25 ± 0,25 mS/cm.

Jak s tabletami JIFFY pracovat?

Tabletu JIFFY do misky, nebo pařníku a zalijeme vodou. Během několika minut dojde k absorbování vody a jejich nabobtnání. Nyní můžeme přejít rovnou k výsevu, či zapichování rostlinných řízků. Obal tablety nestříháme, kořínky tabletou bez problémů prorostou.
 

Rašelinové tablety JiffyCo nikdy nesmíte udělat!

Rašelinové tablety JIFFY nesmí být přemokřené, stát ve vodě - klíčivost bude minimální nebo nulová, semínka tak utopíte a shnijí Vám!

 

 Jak klíčíme v Rašelinových tabletách Jiffy 7

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý večer vespolek! Je čas na drobnou oslavu. Proč? Je nás tu už 35000 :-) Těší nás, že máme tolik spokojených zákazníků ;-) A pojďte už dál,…Dobrý večer vespolek! Je čas na drobnou oslavu. Proč? Je nás tu už 35000 :-) Těší nás, že máme tolik spokojených zákazníků ;-) A pojďte už dál, právě rozdáváme spousty dárků, klikněte zde >> http://bit.ly/2jjZD1F http://www.seminka-chilli.cz - nepálí, ale hřeje... Více infomací…

Dobrý večer vespolek! Máte už vybrané odrůdy papriček pro letošní pěstování? Že ne? Tak to pojďme společně napravit! V e-shopu…Dobrý večer vespolek! Máte už vybrané odrůdy papriček pro letošní pěstování? Že ne? Tak to pojďme společně napravit! V e-shopu www.seminka-chilli.cz využijete filtrování odrůd papriček dle pálivosti, barev, výnosnosti, vzrůstu, vhodného místa pro pěstování, země původu... nebo pošlete konkrétní dotaz na info@seminka-chilli.cz a navrhneme Vám optimální odrůdu. Jsme tu pro Vás! ;-) (foto: Jalapeno Farmers) http://www.seminka-chilli.cz/druhy-papricek/#tab=prop-100&av=1&ppp=120&os=0 Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek