Stopset lepové šipky 5 ks

Stopset lepové šipky 5 ks

  • Druh:Zahradnické potřeby pro pěstování chilli
  • Pálivost:

  • Číslo produktu:604
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:skladem
  • Cena s DPH:39 
ks

Stopset lepové šipky žluté (14 x 5 cm) 5 ks

Rozměry: 14 x 5 cm

Obsah: Balení obsahuje 3 ks oboustranně, 2 ks jednostranně lepivých šipek, 2 ks závěsů

Stopset žluté lepové šipky, lákají škodlivý hmyz (molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic). Jsou určené na ochranu rostlin v zahradách, sadech, sklenících, ale i na ochranu pokojových rostlin. Lepové desky vyvěste v místě výskytu škůdce na úrovni výšky rostliny. Šipky zapíchněte skosenou částí do půdy. U pokojových rostlin se doporučuje dát do každého květináče jednu desku šipku, ve sklenících a na záhonech vyvěste lepové desky po 2 meterech. Lepové desky vyměňte za nové, jakmile se lepová plocha pokryje hmyzem nebo dojde k zaprášení povrchu. Obvykle vydrží asi 6 týdnů po vyvěšení.

 

Použití:

  1. Vyjměte šipku z obalu a poté je oddělte mírným tahem od sebe. Připravenou šipku zapíchněte do hlíny v květináči.
  2. Jestliže se vyskytují škůdci na rostlině vyššího vzrůstu, zavěste šipky v horní třetině rostliny. K tomu slouží otvor ve zkosené části, kterým provlečte závěs.
  3. Doporučujeme použít na každou rostlinu minimálně jednu šipku. Pro zvýšení účinku je vhodné rostlinou občas opatrně zatřást - to vyruší škůdce a urychlí úspěch ochranného opatření.
  4. Lepové šipky je vhodné použít preventivně ihned po přesazení, aby nedošlo k přemnožení škůdce.

 

Rozsah použití

Plodina Škodlivý činitel

Účel použití

 

zelenina, polní plodiny, sady,

skleníkové kultury, zahrady,

pokojové rostliny

 

dřepčíci, nosatci, molice,

smutnice, vrtule třešňová,

mšice, třásněnky, vrtalky

monitoring,

signalizace náletu,

snížení populační hustoty

 

 

 


Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý večer vespolek! Je čas na drobnou oslavu. Proč? Je nás tu už 35000 :-) Těší nás, že máme tolik spokojených zákazníků ;-) A pojďte už dál,…Dobrý večer vespolek! Je čas na drobnou oslavu. Proč? Je nás tu už 35000 :-) Těší nás, že máme tolik spokojených zákazníků ;-) A pojďte už dál, právě rozdáváme spousty dárků, klikněte zde >> http://bit.ly/2jjZD1F http://www.seminka-chilli.cz - nepálí, ale hřeje... Více infomací…

Dobrý večer vespolek! Máte už vybrané odrůdy papriček pro letošní pěstování? Že ne? Tak to pojďme společně napravit! V e-shopu…Dobrý večer vespolek! Máte už vybrané odrůdy papriček pro letošní pěstování? Že ne? Tak to pojďme společně napravit! V e-shopu www.seminka-chilli.cz využijete filtrování odrůd papriček dle pálivosti, barev, výnosnosti, vzrůstu, vhodného místa pro pěstování, země původu... nebo pošlete konkrétní dotaz na info@seminka-chilli.cz a navrhneme Vám optimální odrůdu. Jsme tu pro Vás! ;-) (foto: Jalapeno Farmers) http://www.seminka-chilli.cz/druhy-papricek/#tab=prop-100&av=1&ppp=120&os=0 Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek