Balíček za okno #1 / na balkón

Balíček za okno #1 / na balkón

  • Druh:Balíčky semen paprik
  • Semen v balení:40 ks
  • Pálivost:

  • Číslo produktu:507
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:skladem
  • Cena s DPH:129 
ks


Poštovné je do 12.5.2016 23:59 hod. sníženo na 29 Kč / 0.99 € pro všechny objednávky.


Balíček za okno #1 a na balkón

Balíček za okno / na balkón může být také nevšedním dárkem pro ty, kteří by pěstování chilli papriček rádi vyzkoušeli v teple svého domova. Obsahuje vybrané druhy čilli paprik, které mají keříkovitý tvar a jsou nižšího vzrůstu. Vhodné též pro začínající pěstitele. Ne každý má možnost pěstovat na zahrádce nebo skleníku. Věřte, že kousek přírody může přijít i  k vám domů. Až tedy přijdete domů, budete se těšit na pár vašich čili rostlinek, kterým věnujete pár minut péče, zapomenete na nepříjemnosti a krásně se zrelaxujete. Je fantastické, že krásné květiny mouhou být nabíc k užitku. Tento balíček je cenově zvýhodněn, takže navíc ušetříte!

Balíček obsahuje semena těchto odrůd:


Nároky na pěstování, otázky na vaše odpovědi, popřípadě některá specifika jednotlivých odrůd tohoto balíčku naleznete po rozkliknutí té dané čili, nebo také na www.chilli-forum.cz kde mimo jiné rádi uvítáme vaše zkušenosti a názory.

Komentáře
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ
Mira Dolezal [.*]

10.03. 16:16

Balicek za okno.

Zdravim vsechny Pratele ostreho a paliveho.:-)Chtel bych se s Vami podelit o sve zkusenosti s klicenim balicku za okno.V utery 21 unora jsem seminka namocil do vlazne vody a nechal je tam asi 24h.Druhy den jsem je zasel do zahradniho substratu dle druhu do misek z pruhledneho plastu.To bylo v utery 28.2.Ve stredu se pridaly i dalsi druhy--Zimbabwe Bird (10 z 10),Takanotsume (10 z 10),Satans Kiss (10 Z 10) a Twilight (10 z 10).Nakonec 1 brezna se ukazala i odruda Pequin (10 z 10).Pocty klicku samozrejme nejsou ve stejny den ale je to konecny vysledek.Timto bych rad podekoval za vybornou spolupraci a vysokou kvalitu seminek.S pozdravem Mira Dolezal ,Nove Veseli.

ODPOVĚDĚT

Věra [.*]

22.01. 20:16

Guano

Je ideální hnojit netopýřím trusem?? Dík Věra

ODPOVĚDĚT

seminka-chilli [.*]

17.02. 19:45

Re: Guano

Guanem můžete papričky přihnojovat, jako samostatné hnojivo ideální rozhodně nebude.

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý den vespolek! Sazenice na fotografii jsou STEJNĚ STARÉ. Ty větší mají plné osvětlení přímo pod zář. tělesy. Ty malé jsou krajní, nedokonale…Dobrý den vespolek!
Sazenice na fotografii jsou STEJNĚ STARÉ. Ty větší mají plné osvětlení přímo pod zář. tělesy. Ty malé jsou krajní, nedokonale osvětlené. Pamatujte, že bez světla nic kloudného nevypěstujete ;-) Pokud svítíte, je prohazování sazenic nutností! Osvětlení objednáte zde: https://www.seminka-chilli.cz/hledani/?search=Osvětlení Sazenice můžete předobjednávat také na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/

(Foto: Big Black Mama, Capsicum Chinense) Více infomací…

Dobrý den vespolek!Holky z naší školky se právě stěhují do skleníku, kde se budou měsíc otužovat a pak už rovnou k Vám! ;-) Více na…Dobrý den vespolek!

Holky z naší školky se právě stěhují do skleníku, kde se budou měsíc otužovat a pak už rovnou k Vám! ;-) Více na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/ a www.sadenice-chilli.sk Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek