Kladno - QTA Trade s.r.o.

Už i Kladno má svůj chilli obchod! Můžete si zde zakoupit všechny pálivé dobroty, kterými jsou chilli omáčky Mučíto, čokolády s chilli nebo sušené chilli papričky, včetně nějpálivějšího chilli koření v tubách.Adresa: 
Gen. Klapálka 1540, 27201 Kladno

Web:
 domaci-mikropivovary.cz

Kontakt: +420 774 687 890
Prodejna: +420 312 241 236

Provozní doba:
pondělí – pátek 9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 12:00
neděle zavřeno

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý den vespolek! Sazenice na fotografii jsou STEJNĚ STARÉ. Ty větší mají plné osvětlení přímo pod zář. tělesy. Ty malé jsou krajní, nedokonale…Dobrý den vespolek!
Sazenice na fotografii jsou STEJNĚ STARÉ. Ty větší mají plné osvětlení přímo pod zář. tělesy. Ty malé jsou krajní, nedokonale osvětlené. Pamatujte, že bez světla nic kloudného nevypěstujete ;-) Pokud svítíte, je prohazování sazenic nutností! Osvětlení objednáte zde: https://www.seminka-chilli.cz/hledani/?search=Osvětlení Sazenice můžete předobjednávat také na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/

(Foto: Big Black Mama, Capsicum Chinense) Více infomací…

Dobrý den vespolek!Holky z naší školky se právě stěhují do skleníku, kde se budou měsíc otužovat a pak už rovnou k Vám! ;-) Více na…Dobrý den vespolek!

Holky z naší školky se právě stěhují do skleníku, kde se budou měsíc otužovat a pak už rovnou k Vám! ;-) Více na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/ a www.sadenice-chilli.sk Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek