Velká Bíteš - Jeřábkova pekárna s.r.o.

I Velká Bíteš má svůj obchod s opravdovým chilli :) Můžete zde zakoupit omáčky Mučíto a sušené maso s chilli Zulu Biltong, ampulky s nejpálivějším chilli kořením a také čokolády s chilli.


Adresa: Masarykovo nám. 6 595 01 Velká Bíteš


Web: jerabkovapekarna.cz

Kontakt: 
+420 739 220 982


Provozní doba:
pondělí – pátek 05:30 - 17:00 
sobota  06:00 - 11:00
neděle 13:00 - 17:30

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý den vespolek! Sazenice na fotografii jsou STEJNĚ STARÉ. Ty větší mají plné osvětlení přímo pod zář. tělesy. Ty malé jsou krajní, nedokonale…Dobrý den vespolek!
Sazenice na fotografii jsou STEJNĚ STARÉ. Ty větší mají plné osvětlení přímo pod zář. tělesy. Ty malé jsou krajní, nedokonale osvětlené. Pamatujte, že bez světla nic kloudného nevypěstujete ;-) Pokud svítíte, je prohazování sazenic nutností! Osvětlení objednáte zde: https://www.seminka-chilli.cz/hledani/?search=Osvětlení Sazenice můžete předobjednávat také na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/

(Foto: Big Black Mama, Capsicum Chinense) Více infomací…

Dobrý den vespolek!Holky z naší školky se právě stěhují do skleníku, kde se budou měsíc otužovat a pak už rovnou k Vám! ;-) Více na…Dobrý den vespolek!

Holky z naší školky se právě stěhují do skleníku, kde se budou měsíc otužovat a pak už rovnou k Vám! ;-) Více na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/ a www.sadenice-chilli.sk Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek