Dárkový koš pálivý mlsoun

Dárkový koš pálivý mlsoun

 • Druh:Netradiční chilli dárky

 • Číslo produktu:837
 • Hlídací pes:Zapnout
 • Dostupnost:skladem
 • Cena s DPH:439 
ks

Doprava před Vánoci

Dárkový koš pálivý mlsoun
je určen pro ty co rádi mlsají, nejčastěji sladké a  k tomu pálivé. V dárkovém koši jsou vybrány produkty splňující tyto kritéria. 

Velmi výrazným produktem jsou Cucáky s morugou, tedy ručně vyráběné medové bonbony s Moruga kořením. Cucáky jsou zatím nejmladším produktem v naší nabídce a jejich popularita velmi roste. Varianta sušeného hovězího s chilli je také zajímavá a rozhodně zdravější než chroupat chipsy. Sušené hovězí maso s chilli Moruga nese název Zulu Biltong Masala ve variantě 25g.
Mezi oblíbené pálivé sladkosti patří Habanero bílá čokoláda s hruškou. Čokoláda je ručně vyráběná v Hradci Králové a hruškové křížaly pochází z Bílých karpat, odkud pochází nejen hrušky, ale také zde vyrábí křížaly původní technologií bez použití siřičitanů. Takhle vzniká naše jemně pálivá, bílá čokoška ;-)
Velmi zajímavý je také akátový med , který postupně dostává aroma a pálivost od těchto pekelnic. Med nám dodává už po několik let český včelař, který ví co je to kvalita.
Posledním zástupcem v převážně sladkém koši je vzorek chilli omáčky Habanero Mučíto for Ladies. Jedná se o omáčku postavenou na sladkém, výrazně meruňkovém aroma s jemnou pálivostí. Nečekejte od omáčky určené pro ženy, že bude trhat rekody v pálivosti ;-)
 
Složení produktu:

 • Proutěný koš
 • Cucáky s morugou
 • Habanero bílá čokoláda s hruškou
 • Med s chilli Habanero
 • Zulu Biltong Masala 25g
 • Vzorek Habanero Mučíto for Ladies
 • Dárkový celofán + stuha zdarma


Základní data: Všechny produkty jsou ručně vyráběné. Celofán na zabalení + stuha, v ceně dárkového koše.
Koš je zasílán v nesloženém stavu.

Rozměry: 5 x 26 x 12,3 cm  VxŠxH v nejširších místech

 Pozor! Fotografie má pouze ilustrační charakter!


Změna produktu provedena 14.12.2016 18:00

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý den vespolek! Sazenice na fotografii jsou STEJNĚ STARÉ. Ty větší mají plné osvětlení přímo pod zář. tělesy. Ty malé jsou krajní, nedokonale…Dobrý den vespolek!
Sazenice na fotografii jsou STEJNĚ STARÉ. Ty větší mají plné osvětlení přímo pod zář. tělesy. Ty malé jsou krajní, nedokonale osvětlené. Pamatujte, že bez světla nic kloudného nevypěstujete ;-) Pokud svítíte, je prohazování sazenic nutností! Osvětlení objednáte zde: https://www.seminka-chilli.cz/hledani/?search=Osvětlení Sazenice můžete předobjednávat také na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/

(Foto: Big Black Mama, Capsicum Chinense) Více infomací…

Dobrý den vespolek!Holky z naší školky se právě stěhují do skleníku, kde se budou měsíc otužovat a pak už rovnou k Vám! ;-) Více na…Dobrý den vespolek!

Holky z naší školky se právě stěhují do skleníku, kde se budou měsíc otužovat a pak už rovnou k Vám! ;-) Více na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/ a www.sadenice-chilli.sk Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek