Balíček za okno #1 / na balkón

Balíček za okno #1 / na balkón

  • Druh:Balíčky semen paprik
  • Semen v balení:40 ks
  • Pálivost:

  • Číslo produktu:507
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:Není skladem
  • Cena s DPH:129 


Poštovné je do 12.5.2016 23:59 hod. sníženo na 29 Kč / 0.99 € pro všechny objednávky.


Balíček za okno #1 a na balkón

Balíček za okno / na balkón může být také nevšedním dárkem pro ty, kteří by pěstování chilli papriček rádi vyzkoušeli v teple svého domova. Obsahuje vybrané druhy čilli paprik, které mají keříkovitý tvar a jsou nižšího vzrůstu. Vhodné též pro začínající pěstitele. Ne každý má možnost pěstovat na zahrádce nebo skleníku. Věřte, že kousek přírody může přijít i  k vám domů. Až tedy přijdete domů, budete se těšit na pár vašich čili rostlinek, kterým věnujete pár minut péče, zapomenete na nepříjemnosti a krásně se zrelaxujete. Je fantastické, že krásné květiny mouhou být nabíc k užitku. Tento balíček je cenově zvýhodněn, takže navíc ušetříte!

Balíček obsahuje semena těchto odrůd:


Nároky na pěstování, otázky na vaše odpovědi, popřípadě některá specifika jednotlivých odrůd tohoto balíčku naleznete po rozkliknutí té dané čili, nebo také na www.chilli-forum.cz kde mimo jiné rádi uvítáme vaše zkušenosti a názory.

Komentáře
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ
Mira Dolezal [.*]

10.03. 16:16

Balicek za okno.

Zdravim vsechny Pratele ostreho a paliveho.:-)Chtel bych se s Vami podelit o sve zkusenosti s klicenim balicku za okno.V utery 21 unora jsem seminka namocil do vlazne vody a nechal je tam asi 24h.Druhy den jsem je zasel do zahradniho substratu dle druhu do misek z pruhledneho plastu.To bylo v utery 28.2.Ve stredu se pridaly i dalsi druhy--Zimbabwe Bird (10 z 10),Takanotsume (10 z 10),Satans Kiss (10 Z 10) a Twilight (10 z 10).Nakonec 1 brezna se ukazala i odruda Pequin (10 z 10).Pocty klicku samozrejme nejsou ve stejny den ale je to konecny vysledek.Timto bych rad podekoval za vybornou spolupraci a vysokou kvalitu seminek.S pozdravem Mira Dolezal ,Nove Veseli.

ODPOVĚDĚT

Věra [.*]

22.01. 20:16

Guano

Je ideální hnojit netopýřím trusem?? Dík Věra

ODPOVĚDĚT

seminka-chilli [.*]

17.02. 19:45

Re: Guano

Guanem můžete papričky přihnojovat, jako samostatné hnojivo ideální rozhodně nebude.

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý večer vespolek! Opravdu žhavá novinka. Jako když žhavá žiletka porcuje váš jazyk ;-) Již brzy …Dobrý večer vespolek! Opravdu žhavá novinka. Jako když žhavá žiletka porcuje váš jazyk ;-) Již brzy v prodeji! http://www.seminka-chilli.cz/carolina-sajrajt-82736.html Vaše http://www.seminka-chilli.cz Více infomací…

Dobrý den vespolek! Jedna pro lepší náladu ;-) Tato odrůda je zajímavá tím, že co paprička to originální tvar. (Capsicum Chinense, Malaysian…Dobrý den vespolek! Jedna pro lepší náladu ;-) Tato odrůda je zajímavá tím, že co paprička to originální tvar. (Capsicum Chinense, Malaysian Goronong, až 250 000 SHU, v Nové Pace 16.10.2016) Chcete příští sezónu pěstovat papričky? Vybírejte z mnoha odrůd zde: https://goo.gl/u9pTZr Hledáte zajímavý pálivý dárek? Myslíme i na to! https://goo.gl/McZHnG Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek