Dýňáky s Morugou

Dýňáky s Morugou

  • Druh:Chilli bonbony
  • Pálivost:

  • Číslo produktu:346
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:Není skladem
  • Cena s DPH:1 

Dýňáky s Morugou


Podmínky prodeje vzorkového balení za 1,- 

 

- Pouze jeden kus na objednávku
- Prodej bude zahájen dne 11.10.2016 ve 20:00, POZOR! Vzorků je omezené množství.
- Rádi bychom znali Váš názor na nový produkt, uvítáme jeho zhodnocení pro změny při další výrobě. Své hodnocení zasílejte na info@seminka-chilli.cz 


Po delší pauze se hlásíme s další produktovou novinkou a opět se jedná o pálivou sladkost! Jako základ jsme pro výrobu aktuální novinky použili dýni (tykev), tedy svou vlastní, měsíce opečovávanou :-) Pro zvýraznění chuti používáme šťávu z citrónů a protože dýně sama o sobě nepálí, museli jsme ji v tom trochu pomoct :)


Proč Dýňáky s Morugou? Plody rostlin z rodu tykvovitých jsou nabité vitaminy, minerály, betakarotenem a vlákninou a zároveň z nich lze vyrobit sušené bonbony, v našem případě pálivé, takže Vás i pěkně zahřejí. Mlsejte zdravě!

Dýňáky s Morugou (krom čerstvých papriček) přináší změnu do naší produktové nabídky. Jedná se totiž o sezónní produkt. Co to znamená v praxi?
V sezóně kdy jsou dostupné suroviny (nejčastěji ovoce, zelenina) se produkt vyrobí a uvede do prodeje. Pokud se vyprodá, dojde k opětovnému prodeji opět až v další sezóně.


Sušená tykev

Složení: tykev (dýně) velkoplodá, cukr, voda, regulátor kyselosti: citronová šťáva, chilli koření, bez konzervantů a barviv

Obsah vzorkového balení: 15g

Minimální trvanlivost: 10.6.2017 

Upozornění: Není vhodné pro děti a osoby s alergií na pálivé! 

Hodnocení ochutnávačů:

 

Dobrý den,

 

dnes jsem si převzal zásilku s dýňáky a protože jsem byl natěšený, hned v práci jsem s kolegou ochutnal. Musím říct, že je to výborný nápad a chuťově perfektní záležitost! Pro milovníky pálivých dobrot určitě doporučuji! Pálivost postupně nastupuje a v závěru již krásně hřeje!

 

Děkuji za možnost vyzkoušet, určitě zase objednám.

 

Martin Bušo


Dobrý den,

objednal jsem si vzorek a posílám své zhodnocení.

Obsah: nemám co vytknout, příjemná nasládlá chuť a příjemně intenzivní pálivost (10/10)

Forma: uvítal bych spíše klasickou podobu bonbónu; ve vzorku došlé "pruhy" byly slepené a musel jsem trhat; v ústech se lepí na zuby, a to nejen při žvýkání (k němuž konzistence dýňáku svádí), ale i při cucání jako u normálního bonbónu (5/10)

Celkové hodnocení: 7/10

Děkuji za možnost vyzkoušet a hodnotit

Přeji hodně pěstitelských úspěchů

Milan Procházka

 

 

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý večer vespolek! Testujeme klíčivost nových semen u odrůdy Habanero Tasmanian a výsledek? Výsev proběhl v sobotu 15.10.2016, do této chvíle…Dobrý večer vespolek! Testujeme klíčivost nových semen u odrůdy Habanero Tasmanian a výsledek? Výsev proběhl v sobotu 15.10.2016, do této chvíle vzešlo 197 semen z celkových 200ks. Jak dosáhnout takového výsledku? Sklízíme zralé papričky, semena ručně přebíráme a konstantní teplota po celou dobu byla 26 °C ;-) Semínka vybírejte na: http://goo.gl/Zl9lLA Více infomací…

Dobrý večer vespolek! Opravdu žhavá novinka. Jako když žhavá žiletka porcuje váš jazyk ;-) Již brzy …Dobrý večer vespolek! Opravdu žhavá novinka. Jako když žhavá žiletka porcuje váš jazyk ;-) Již brzy v prodeji! http://www.seminka-chilli.cz/carolina-sajrajt-82736.html Vaše http://www.seminka-chilli.cz Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek