Habanero White

Habanero White

 • Druh:Capsicum Chinenses
 • Semen v balení:10 ks
 • Původ:Peru
 • Pálivost:
 • Jednotek SHU:až 300 000 SHU
 • Doba zrání:100
 • Barva plodu:Bílá
 • Velikost plodu:1 x 2 cm
 • Tvar plodu:Oválný
 • Velikost rostliny:101 - 180 cm
 • Výška x šířka rostliny::110 x 60 cm

 • Číslo produktu:42
 • Hlídací pes:Zapnout
 • Dostupnost:Není skladem
 • Cena s DPH:59 

Související produkty

Vybírejte z úzce souvisejících produktů k Habanero White

Popis plodu: Paprčky jsou 1 cm široké a 2 cm dlouhé. Krásné smetanově bílé plody v době zralosti této vzácné odrůdy chilli paprik jsou výsledkem křížení nám známého Habanera s přímými potomky divoce rostoucích horských druhů Jižní Ameriky. Předem upozorňujeme, že tato paprika si nebere servítky a ráda trápí své chlebodárce útrpným žehem, ničí, pálí, pustoší, ale pozor, sic nemá výjimečných chutí po požití, tak po odeznění trpkého palu se bolest příjemně rozleží a stává se buditelem a hřejivým konejšitelem. Jistě víte, podle obleku člověka nepoznáme.

Popis rostliny: (Habanero White je radikální rostlina s bílými květy, býlími plody, světlými listy a světlých zítřků, ale bílé pěstitele nutně nevyžaduje. Dopřejte ji tmavé hlíny, tmavého hnojení, dobře se ji též daří v šedé ekonomice i bez tmářských úmyslů.)

Nároky na pěstování: Vážně. White Habanero má otrocký potenciál nasadit neuvěřitelné množství svých divoce žíhavých plodů. Směrujte její růstový potenciál do vytváření plodů a krátkých přírostů včasným zaštipováním listů i prvotních květů, tak, aby se rostlina nevysilovala, ale podporovala vámi zvolené proporce. V případě této odrůdy to je množství a včasnost dozrání. Pokud ji dáte na zřetel, že si může určit roční cyklus sama, umrzne vám. Je stále myslí v tropech a ze své povahy nahrazuje nedostatek dobrých plodů množstvím. Redukováním množství můžete dosáhnout zvýšení kvality jednotlivých lusků útrpných.

Možná využití: Habanero White též známé jako Peruvian White Habanero nezkazí žádnou vaší pochoutku. Naopak, předností této odrůdy je, že se přizpůsobuje charakteru vašich oblíbených chutí a jako kukačka pozvolna vyhostí všechny ptáčata vašeho oblíbeného jídelníčku, udělá to jediné aby zůstalo, hřejivé. Způsob úschovy je vhodný zamražením. Pozor na neočekávané skutečnosti a paradoxy, protože plody habanera opakovaným rozmrznutím hořknou.

Není tahle chilli paprička pro Vás ta pravá? Nevadí! Vyberte si jinou podle mnoha paramertů ve speciálním filtru.

Vyprodáno


Výše zmíněné informace mají především orientační charakter. Berte na vědomí, že výsledky vašeho pěstování můžou dosáhnout jiných parametrů, jak v pozitivním tak negativním směru – budeme rádi, když se se svými zkušenostmi podělíte na našem internetovém fóru o pěstování chilli papriček: www.chilli-forum.cz - Galerie venkovního pěstování

Zajímavá nabídka

Nechce se Vám čekat až na konec pěstební sezóny? Vyzkoušejte čerstvé sušené papričky Habanero! Vynikají perfektní chutí a velmi příjemnou pálivostí.

Jsou pro Vás sušené papričky Habanero málo atraktivní? Pak je tedy sladká chilli omáčka Habanero Mučíto  tím pravým lákadlem pro Vaše mlsné chilli jazýčky. Doporučujeme meruňkovou chilli omáčku Habanero Mučíto z domácích čerstvých papriček.

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý den vespolek! Nastává období pro výběr papriček na příští sezónu ;-) Z novinek to jsou Elephant´s Trunk (na fotografii), Macchu Pichu, Red…Dobrý den vespolek! Nastává období pro výběr papriček na příští sezónu ;-) Z novinek to jsou Elephant´s Trunk (na fotografii), Macchu Pichu, Red Peter Penis Pepper, Habanero Tasmanian. #nejpalivejsi #chilli #darky http://www.seminka-chilli.cz - nepálí, ale hřeje... Více infomací…

Dobrý den vespolek! Firemní dárek nemusí být jen lahev čehosi tekutého. Buďte originální a věnujte obchodním partnerům dárek, který zahřeje…Dobrý den vespolek! Firemní dárek nemusí být jen lahev čehosi tekutého. Buďte originální a věnujte obchodním partnerům dárek, který zahřeje ;-) http://www.seminka-chilli.cz/darkove-kose/ Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek