Sušené maso

08.01.2015

Sušené maso s chilli nese název Zulu Biltong Habanero nebo Zulu Biltong Moruga. Ochutnejte české sušené hovězí maso s perfektním chilli! Sušené maso typu Biltong pochází z Afrického jihu, kde se sušení masa horkým vzduchem se speciální směsí bylin a koření používá jako bežná konzervace. Prapůvod Biltongu je nutné hledat již v 17. století, kdy tehdejší Holandští přistěhovalci v podstatě neměli jinou možnost jak si uchovávat maso po dosatečně dlouhou dobu v poživatelném stavu.
Sušené maso Zulu Biltong s chilli kořením vyniká výrazným aroma masa, nikoliv však vtíravým a použité velmi silné chilli koření toto aroma ještě podtrhuje.
Jde o poměrně exotický produkt a tak jsme si před zahájením prodeje nedříve ověřili reakce několika desítek našich zákazníků a samozřejmě milovníků pálivého.
Sušené maso Zulu Biltong Moruga, ale i jemnější verze s Habanero kořením mělo až nečekaně kladnou odezvu.  
Pokud i Vy rádi zkoušíte nové, dosud nepoznané chutě nebo jejich kombinace, nyní máte možnost. 

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý večer vespolek!Dorset Naga je odrůdou, která překvapí nejednoho pěstitele. Disponuje totiž fenomenálním palem, špičkovým aroma a nadprůměrně…Dobrý večer vespolek!

Dorset Naga je odrůdou, která překvapí nejednoho pěstitele. Disponuje totiž fenomenálním palem, špičkovým aroma a nadprůměrně plodí. Tím je unikátní a proto z ní nově vyrábíme Naga Sajrajt - chilli pastu / pyré. Co tenhle kousek zeleniny dokáže? Pusťe si video: https://youtu.be/iPOkOcRlJQs

Nabídka Sajrajtů pod tímto odkazem >> https://www.seminka-chilli.cz/chilli-pasty/ Více infomací…

Dobrý den vespolek!I sladké papriky mohou být úžasné! Doporučujeme gigantické odrůdy Bajka a Meika od pana šlechtitele mgr. Meisla…Dobrý den vespolek!

I sladké papriky mohou být úžasné! Doporučujeme gigantické odrůdy Bajka a Meika od pana šlechtitele mgr. Meisla ;-)

https://www.seminka-chilli.cz/hledani/?search=meisl Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek