Sušené maso

08.01.2015

Sušené maso s chilli nese název Zulu Biltong Habanero nebo Zulu Biltong Moruga. Ochutnejte české sušené hovězí maso s perfektním chilli! Sušené maso typu Biltong pochází z Afrického jihu, kde se sušení masa horkým vzduchem se speciální směsí bylin a koření používá jako bežná konzervace. Prapůvod Biltongu je nutné hledat již v 17. století, kdy tehdejší Holandští přistěhovalci v podstatě neměli jinou možnost jak si uchovávat maso po dosatečně dlouhou dobu v poživatelném stavu.
Sušené maso Zulu Biltong s chilli kořením vyniká výrazným aroma masa, nikoliv však vtíravým a použité velmi silné chilli koření toto aroma ještě podtrhuje.
Jde o poměrně exotický produkt a tak jsme si před zahájením prodeje nedříve ověřili reakce několika desítek našich zákazníků a samozřejmě milovníků pálivého.
Sušené maso Zulu Biltong Moruga, ale i jemnější verze s Habanero kořením mělo až nečekaně kladnou odezvu.  
Pokud i Vy rádi zkoušíte nové, dosud nepoznané chutě nebo jejich kombinace, nyní máte možnost. 

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý den vespolek!Jedna z novinek pro pěstební sezónu 2018 nese příznačné jménoOvšem těch krutopřísných vzhledů a palů bude vícero! ;-)(foto: 7…Dobrý den vespolek!

Jedna z novinek pro pěstební sezónu 2018 nese příznačné jméno
Ovšem těch krutopřísných vzhledů a palů bude vícero! ;-)

(foto: 7 POT APOCALYPSE, Capsicum Chinense, pálivost: nadpozemská, v Nové Pace 19.10.2017)

http://www.seminka-chilli.cz - nepálí, ale hřeje... Více infomací…

Krásné odpoledne vespolek!Právě nasbírané čerstvé papričky Trinidad Scorpion Moruga míří k Vám!Vaše https://www.seminka-chilli.cz…Krásné odpoledne vespolek!

Právě nasbírané čerstvé papričky Trinidad Scorpion Moruga míří k Vám!

Vaše https://www.seminka-chilli.cz Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek