Hnojivo na papriky

01.04.2013

Hnojivo na papriky Chilli Focus je novinkou v nabídce e-shopu seminka-chilli.cz, můžete si vybrat balení o objemu 100 a 500 ml a velké 1 L balení. Chilli Focus je speciální tekuté organické hnojivo na papriky vyvinuté v Anglii. Nyní máte možnost vyzkoušet úzkoprofilové hnojivo, které má jasné určení použití, což na trhu doposud chybělo. 

Každý pěstitel chilli papriček ví, že kvalitní zemina je základem pro zdravý vývoj rostlin paprik a později jejich plodů. Přístup ke kvalitní přirozeně vyhnojené půdě je pro většinu pěstitelů omezený a časově náročný, zvláště pro ty z měst. Řešíte také problém s málo vyhnojenou zeminou pro papriky? Nejen pro Vás je vhodné použít hnojivo na papriky Chilli Focus jako doplněk. Chilli papričky jsou potvory od přírody a pokud nemají dost živin, tak se to projeví na výsledné úrodě.

Při správném dávkování hnojiva na papriky Chilli Focus můžete dosáhnout lepších výnosů, ale nesnažte se z hnojiva dělat všelék.

Chilli Focus je vyvážená strava rostlin, která by měla být dodávaná pravidelně od začátku vegetativní fáze až po květ. Pro malé rostliny nebo sazenice smíchejte 5 ml na litr čisté vody jednou týdně nebo častěji, pokud rostliny ztrácejí barvu.

Mladé rostliny a sazenice paprik: 5 ml / 1L vody (jednou týdně nebo časteji)

Při prvním náznaku květu nebo po nástupu kvetení zvýšte dávky: 10 ml / 1L vody (jednou týdně)

Skladování: V chladu s minimální teplotou 6 °C

Obsahové složení: N 3.0 ; P 1.0 ; K 4.4

S hnojivem na papriky Chilli Focus se můžete zůčastnit soutěže o zajímavé ceny! Takže chcete výsledky od svých pálivých miláčků, bez kvalitní potravy to nepůjde. Podmínky soutěže s hnojivem na papriky najdete na stránce soutěže o ceny.

 
Hnojivo na papriky

Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek