Sazenice Pepper X

Sazenice Pepper X

  • Druh:Archív
  • Pálivost:

  • Číslo produktu:9000
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:Není skladem
  • Cena s DPH:119 

Související produkty

Vybírejte z úzce souvisejících produktů k Sazenice Pepper X

Sazenice Pepper X

 

 

Údajně nejpálivější odrůda Pepper X dosud nebyla uvolněna na trh. Pepper X je marketingový název. Finální název této očekávané nejpálivější odrůdy bude jiný. Paprička Pepper X měla být uvedena v Guinnessově knize v listopadu 2017, ale nestalo se tak. Vzhledem k proklamované pálivosti 3,18 milionu jednotek je to velmi diskutabilní. Proč si to myslíme? V srpnu 2017 byla v Guinnessově knize znovu uvedena odrůda Carolina Reaper s pálivostí 1,6 milionu SHU, z toho lze usuzovat, že odrůda s prakticky dvakrát takovou pálivostí je tak trochu nesmysl. Autor obou odrůd je shodný. Jako vysvětlení se nabízí marketingový tah, který má zájemce udržet v určitém očekávání, že příjde ještě něco pálivějšího. Uvidíme to přinese budoucnost.

Máte-li zájem o aktuální nejpálivější odrůdy chilli, vybírejte z odrůd Trinidad Scorpion Moruga, Dragon´s Breath nebo Trinidad Scorpion Butch Taylor.

 

 

Chilli novinky
z Facebooku

Dobrý den vespolek!Chcete mě?(Jalapeno Maylon, 10 000 SHU, stáří 60 dní)Rezervuj na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/…Dobrý den vespolek!

Chcete mě?

(Jalapeno Maylon, 10 000 SHU, stáří 60 dní)
Rezervuj na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/ Více infomací…

Dobrý den vespolek!Kvalitní sazenice papriček z Nové Paky, aktuální stav. Narostlé, prokořeněné, navyklé na slunce. Od nás víte předem co obdržíte,…Dobrý den vespolek!
Kvalitní sazenice papriček z Nové Paky, aktuální stav. Narostlé, prokořeněné, navyklé na slunce. Od nás víte předem co obdržíte, žádné malé chudinky! :-) Rezervace na www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/ Zasíláme na Slovensko a okolních států. Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek