Sazenice Pepper X

Sazenice Pepper X

  • Druh:Archív
  • Pálivost:

  • Číslo produktu:9000
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:Není skladem
  • Cena s DPH:119 

Související produkty

Vybírejte z úzce souvisejících produktů k Sazenice Pepper X

Sazenice Pepper X

 

 

Údajně nejpálivější odrůda Pepper X dosud nebyla uvolněna na trh. Pepper X je marketingový název. Finální název této očekávané nejpálivější odrůdy bude jiný. Paprička Pepper X měla být uvedena v Guinnessově knize v listopadu 2017, ale nestalo se tak. Vzhledem k proklamované pálivosti 3,18 milionu jednotek je to velmi diskutabilní. Proč si to myslíme? V srpnu 2017 byla v Guinnessově knize znovu uvedena odrůda Carolina Reaper s pálivostí 1,6 milionu SHU, z toho lze usuzovat, že odrůda s prakticky dvakrát takovou pálivostí je tak trochu nesmysl. Autor obou odrůd je shodný. Jako vysvětlení se nabízí marketingový tah, který má zájemce udržet v určitém očekávání, že příjde ještě něco pálivějšího. Uvidíme to přinese budoucnost.

Máte-li zájem o aktuální nejpálivější odrůdy chilli, vybírejte z odrůd Trinidad Scorpion Moruga, Dragon´s Breath nebo Trinidad Scorpion Butch Taylor.

 

 

Chilli novinky
z Facebooku

Video - Dobrý den vespolek!Pracujeme na rozšíření provozovny, potřebujeme větší prostor. Místo motyčky opět sbíječka! ;-)www.seminka-chilli.cz -…Dobrý den vespolek!

Pracujeme na rozšíření provozovny, potřebujeme větší prostor. Místo motyčky opět sbíječka! ;-)
www.seminka-chilli.cz - nepálí, ale hřeje... Více infomací…

Dobrý den vespolek!Jedna archivní, 7.4.2012, pět měsíců před zahájením výroby Moruga Mučíto. Na začátky, dobu pokusů a omylů, jsou ty nejlepší…Dobrý den vespolek!

Jedna archivní, 7.4.2012, pět měsíců před zahájením výroby Moruga Mučíto. Na začátky, dobu pokusů a omylů, jsou ty nejlepší vzpomínky! ;-) :D
www.seminka-chilli.cz/chilli-omacky/ Více infomací…
Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek