Suchary s Carolinou Reaper

Suchary s Carolinou Reaper

  • Druh:Chilli oříšky
  • Pálivost:
  • Číslo produktu:623
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:skladem
  • Cena s DPH:69 
ks

Lomnické Suchary s Carolina Reaper
 

Tato varianta sucharů obsahuje shodné množství koření jako Habanero extra, cítíte silnou pálivost po kratší době. Ideální pro ty, kteří milují silné chilli, které o sobě dává vědět i dlouho po konzumaci. Vzhledem k tomu, že vnímání pálivosti je absolutně subjektivní, nelze toto aplikovat obecně. Každého to bude pálit jinak a my od Vás prvních konzumentů potřebujeme, abyste nám pomohli vyladit sílu tam, kde bude vyhovovat většině.Všechny varianty jsou testovací, potřebujeme znát Váš názor na sílu pálivosti a po vyhodnocení všech reakcí případně provedeme změnu.


Lomnické Suchary jsou pekařským pokladem s historií sahající až do dávných dob. Jejich původ se datuje před rok 1800, kdy rodiny Jínů a Kynčlových zde na horách pekli suchary jako dlouho trvanlivou potravu pro své cesty do vzdálených krajů. Právě z těchto kořenů čerpáme inspiraci pro dnešní kvalitní pečivo, které nás provází v naší moderní éře.

 

Dlouhé roky jsme pečlivě uchovávali a zdokonalovali naše receptury, abychom vám přinesli skvělou chuť a vysokou kvalitu. Lomnické Suchary jsou vyráběny z přírodních surovin bez použití umělých přísad a konzervantů. Naše tradiční pece dávají sucharům jedinečnou křupavost a zlatavou barvu.

 

Minulost Lomnických Sucharů je pro nás důležitá. Přinášíme vám to nejlepší z generací pekařů, kteří si předávali tajemství perfektního sucharu z generace na generaci. Snažíme se uchovat tradice a přitom si uvědomujeme, že žijeme v moderním světě, který klade důraz na kvalitu a zdraví. Proto dbáme na to, abychom využívali pouze nejkvalitnější suroviny a dodržovali přísné standardy výroby.

 

Lomnické Suchary mají své místo na slavnostních stolech i  v každodenních chvílích. Jsou skvělým doplňkem k sýrům, paštikám, pomazánkám a dalším pochoutkám. Svou trvanlivostí jsou ideální volbou pro ty, kteří cestují, turistické výlety nebo si je jednoduše užívají jako pochoutku k šálku kávy doma.

 

Dovolte, abychom vás přenesli do minulosti a zároveň vás nadchli současností našich Lomnických Sucharů. Nenechte si ujít tuto jedinečnou pekařskou tradici a okusťte kus historie ve formě neodolatelného pečiva.


 

  • ideální dárek pro vyznavače extrémně pálivých pochoutek
  • vysoce návyková bramborová droga
  • doporučujeme konzumovat s přáteli i nepřáteli
  • není vhodné pro děti a osoby citlivé na kapsaicin!Složení produktu 

pšeničná mouka hladká, řepkový olej, česneková pasta (česnek granulovaný, voda, sůl), droždí, sušené mléko, restovaná cibulka, chilli pasta (chilli papričky, sůl, mletý česnek, sušené vaječné žloutky, chilli papričky Carolina Reaper 0,005 %. Výrobek může obsahovat stopy skořápkových plodů.

Skladování a spotřeba
Skladujte při teplotě do +25 ºC, Skladujte v suchu a temnu, chraňte před SLUNCEM.
Recenze:Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek