Moruga Sajrajt
Moruga Sajrajt
- Druh:Chilli pasty
- Pálivost:
- Číslo produktu:999
- Hlídací pes:Zapnout
- Dostupnost:skladem
- Cena s DPH:299 Kč
Související produkty
Vybírejte z úzce souvisejících produktů k Moruga Sajrajt
Chilli pasta / pyré z papričky Trinidad Scorpion Moruga
O 400% větší objem, konzervace šetrnou pasterací. To jsou dvě zásadní novinky, které přináší zcela nový způsob balení chilli pasty Moruga Sajrajt. Cílem této změny je prémiový produkt bez chemie a za velmi příznivou cenu. Ochutnejte čistou přírodu bez rušivých elementů jakými jsou sůl a ocet.
Srovnávacím produktem je Moruga pyree od společnosti CaJohn, které při objemu 59 ml stojí 350,- bez poštovného ze zahraničí.
Jaké jsou přednosti nové chilli pasty Moruga Sajrajt?
- 100% přírodní produkt z českých papriček
- 100% hand made
- 0% octa
- 0% soli
- 0 semen
Z povahy produktu je nutné zdůraznit, že se jedná o velmi limitovanou záležitost, která se odvíjí od objemu úrody.
Dojde-li vstupní surovina během roku, je prodej obnoven po sklizni (září-říjen).
Objem: 85 ml / 70g
Použití: Nahrazuje čerstvé papričky Trinidad Scorpion Moruga. Pro doostření pokrmů. Dávkovat velmi opatrně!
Složení: Papričky Trinidad Scorpion Moruga, pitná voda, kyselina citronová
Poznámka: limitovaná šarže - do vyprodání
Chilli pasta je koncentrát vzniklý rozemletím převařením čerstvých papriček. Výhodou chilli pasty je to, že si zachovává charakteristiky čerstvé papričky. Chilli pastu si můžete dopřát po celý rok, což s nejpálivějšími čerstvými papričkami není možné, protože jsou dostupné pouze v sezóně. Vyzkoušejte nebo darujte jedinečný produkt, který vydrží velmi, velmi dlouho :) V ćeském prostředí je Moruga Sajrajt unikátním produktem.