Novopacká gilotina

Novopacká gilotina

  • Druh:Chilli omáčky
  • Pálivost:
  • Číslo produktu:405
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:Není skladem
  • Cena s DPH:99 

Související produkty

Vybírejte z úzce souvisejících produktů k Novopacká gilotina

 Novopacká gilotina - vyvážená směs 5ti superhotů, která Vám uřízne jazyk..


Využívá našich pěstitelských zkušeností, které sbíráme už déle jak 15 let. Při pěstování chilli na naší farmě v Nové Pace nám rukama prošla celá řada velmi zajímavých a také velmi pálivých odrůd chilli. A právě této zkušenosti a umi jsme se rozhodli využít při výrobě nové, extrémně pálivé chilli omáčky. 
Používáme takové odrůdy, které si v obchodě nekoupíte.

I v tomto tkví unikátnost naší výroby. 
A v podstatě se jedná o určitou návaznost na naší první výrobu vůbec a také na první výrobu v České republice. Tehdy se psal rok 2012 a výroba z odrůdy Trinidad Scorpion Moruga byla něco naprosto nového a unikátního. Tehdy se začala psát historie nového oboru.Co tedy Novopacká gilotina konkrétně obsahuje? Jsou to odrůdy chilli, které běžně v obchodě nekoupíte, ale znalejší pěstitelé tyto odrůdy  znát mohou.

- Trinidad Scorpion Moruga
- Carolina Reaper
- Big Black Mama
- Naga Morich
- Brown Bhutlah 


Novopacká gilotina stojí na důrazu na pálivosti. Na přírodní pálivosti, té kterou lze vypěstovat, vlastnoručně vypěstovat. Její složení se bude ještě v průběhu času mírně lišit. Objem finální chilli omáčky bude největší ze všech našich dosud vyráběných.

Vám se nyní dostává možnosti zakoupit si předprodukční vzorek a případně jej ohodnotit, což by nám samozřejmě pomohlo.


Grafika použitá u chilli omáčky Novopacká gilotina je naprosto unikátní díky dnešním možnostem umělé inteligence / AI. Cílem bylo vytvořit vyjádření silných emocí, které chilli omáčka může spolehlivě generovat, což se jistě povedlo.  


Složení: zelenina, chilli (různé odrůdy), pasterováno.

Obsah: 85 gPozor! Tento produkt je extrémně pálivý a proto není vhodný pro děti a osoby s alergií na pálivé! Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek