Omáčka Bhutlah Mučíto for Hellboy

Omáčka Bhutlah Mučíto for Hellboy

  • Druh:Chilli omáčky
  • Pálivost:

  • Číslo produktu:810
  • Hlídací pes:Zapnout
  • Dostupnost:skladem
  • Cena s DPH:169 
ks

Související produkty

Vybírejte z úzce souvisejících produktů k Omáčka Bhutlah Mučíto for Hellboy

 

 Omáčka Bhutlah Mučíto for Hellboy


Mnohaletá odmlka v nabídce Mučíto omáček byla prolomena! Aktuální novinka nadchne především ty, kteří vyžadují vyyší pal a zároveň nechtějí extraktovky. Kdo zná odrůdu Brown Bhutlah, dokáže si představit co asi dokáže způsobit v omáčce. Rozhodně vyzkoušejte, darujte a to hlavní, podělte se s námi o své dojmy, hodnocení.

Ochutnejte pravou českou chilli omáčku, kterou vyrábíme od semínka po skleničku!
Celkový čas strávený přípravou suroviny - papričky a samotné výroby zabere více jak osm měsíců (únor až říjen).Popis: 

Základem Bhutlah Mučíto jsou čerstvě odšťavněné borůvky, menší podíl kyselejších pomerančů a zcela vzadu se krčí pár banánů. V základu je tato kombinace velmi zajímavá, svěží ovoce, opět sladká kombince (jsme na curky :-) Po přidání Bhutlahu se poměr vnímání chutí trochu změnil, ale věřím, že fajnšmekři tam všechny ty chutě najdou!

 

Složení: Borůvková šťáva, Brown Bhutlah min. 18%, pomerančová šťáva, banány, třtinový cukr. Regulátor kyselosti: kyselina citronová. Konzervant: sorban draselný
Objem: 100 ml
Minimální trvanlivost do: 27.11.2020
Šarže: L 7C6/19
Výrobce: Jiří Kosina
Země původu: Česká republika
 Pálivost  


Pro objednávky 200 kusů a více nás kontaktujte min. 14 dní před předpokládaným datem dodání.Recenze omáčky Bhutlah MučítoDobrý večer, pane Kosino,


chtěl jsem Vám poděkovat za super omáčky z řady Mučíto, užíváme si je hodně a občas se nad sakrastickým sloganem "nepálí, ale hřeje" i zasmějeme. Nedávno se ke mně dostala omáčka "mučíto for hellboy" nebo tak něco a musím říct, že nic podobného jsem zatím nezažil, a to jsem tu zvyklý na karolinky, morugy, duchy a podobné výrobky přírody. Na obalu by mělo být nějaké logo biohazard a je to asi podruhé, co jsem si musel dát mléko (ale nevadí, příjemně se mi hodí k pivu).

Každopádně přeji, ať se Vašemu pálivému podnikání daří a mějte se hezky Michal Singr

Chilli novinky
z Facebooku

Novinky na e-mail

Přihlašte se pro odběr novinek